sobota, 19 lipca 2014

Pierwszy post

Hejka!
Jest to mój pierwszy post na tym blogu i na pewno nie ostatni ;) Moja przygoda z blogowaniem dopiero się zaczyna. Nigdy wcześniej nie posiadałam takiej strony i nie wiem do końca jak to jest.
Kim jestem?
Mam na imię Dorota i mam 16 lat. Interesuję się sportem (głównie piłką siatkową) i od niedawna modą. Zazwyczaj ubieram się w to, w czym jest mi wygodnie, ale od czasu do czasu bardzo lubię się wystroić.
Jestem człowiekiem pogodnym i dobrze nastawionym do życia. Mam 1000 pomysłów na minutę i wszystkie je staram się zrealizować.
Na blogu będę pisała o moim życiu codziennym, modzie oraz nie zabraknie tu moich przemyśleń.
Mam nadzieję, że zdobędę kilku czytelników :P

18 komentarzy:

  1. Świetne zdjecie! Ja zaczynałam blogowanie na onecie ale potem przeniosłam sie na blogspot o wiele lepiej jest na blogspocie :3
    bede wpadać częsciej + obserwuje
    zapraszam na mojego bloga ~ http://weraaablog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Też lubię siatkówkę. Fajne zdjęcie i życzę powodzenia w blogowaniu. Sama szukam obserwatorów, więc zapraszam do mnie, może coś ci wpadnie w oko :)

    OdpowiedzUsuń
  3. powodzenia w blogowaniu, na pewno z dnia na dzień będzie przybywac czytelników..:)
    obserwuję i liczę na miły rewanż :)

    thezuuzaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. gra w siatke jest super ale rzadko moge grać bo mam za długie paznokcie
    co powiesz na obs? livka-livs.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. życzę powodzenia w blogowaniu :)
    w wolnej chwili zapraszam do mnie, jeśli spodoba Ci się mój blog zaobserwuj, a odwdzięczę się tym samym :)

    http://dreamsstation.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. kocham grać w siatkę
    ja już obserwuje i liczę na to samo
    http://believe-in-dreaams.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. Nowa blogerka <3 Życzę ci powodzenia w prowadzeniu bloga! Twój post brzmi zachęcająco, dobry początek :)

    Pozdrawiam i zapraszam do mnie, mile widziana obserwacja i komentarze :) Odwdzięczę się tym samym http://liveeyourstyle.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  9. Ja też dopiero zaczynam przygodę z bloggerem :d początki są ciężkie :d wydajesz się ciekawą osobą :* obserwuje :>
    Zapraszam do mnie :d
    liiszyss.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Szkoda, że nie ma więcej zdjęć, bo wyszedłby z tego świetny outfit ;D
    Powodzenia w blogowaniu xx

    Co powiesz na wspólną obserwację? Ja już obserwuję! ;)
    http://codzia-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  11. Jak na razie masz ładny wygląd bloga i życzę samych sukcesów :D
    Obserwuję, mam nadzieję, że zrobisz to samo u mnie :D

    powerlesss.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  12. Let me say Welcome to the world of fashion bloggers. Nice to meet you Dorothy. I wish you lots of joy and fun and success. Love the studded shorts, it's so pretty. Would you like to follow each other on GFC? Please let me know on my blog so I can follow back. Thank you.
    xox
    Lenya
    FashionDreams&Lifestyle

    OdpowiedzUsuń
  13. Obserwuję i zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  14. w takim razie życzę powodzenia w pisaniu :*
    ♡ zapraszam do mnie na konkurs z sammydress.com :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Ciekawie się zaczyna:D powodzenia z blogowaniem;)
    hopefulness5.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  16. fajnie sie zapowiada bede cześciejwpadać
    klikniesz w baner sheinside na pasku bocznym ? staram się o współprace http://livka-livs.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń