Hejka!
Jest to mój pierwszy post na tym blogu i na pewno nie ostatni ;) Moja przygoda z blogowaniem dopiero się zaczyna. Nigdy wcześniej nie posiadałam takiej strony i nie wiem do końca jak to jest.Kim jestem?
Mam na imię Dorota i mam 16 lat. Interesuję się sportem (głównie piłką siatkową) i od niedawna modą. Zazwyczaj ubieram się w to, w czym jest mi wygodnie, ale od czasu do czasu bardzo lubię się wystroić.
Jestem człowiekiem pogodnym i dobrze nastawionym do życia. Mam 1000 pomysłów na minutę i wszystkie je staram się zrealizować.
Na blogu będę pisała o moim życiu codziennym, modzie oraz nie zabraknie tu moich przemyśleń.
Mam nadzieję, że zdobędę kilku czytelników :P

Świetne zdjecie! Ja zaczynałam blogowanie na onecie ale potem przeniosłam sie na blogspot o wiele lepiej jest na blogspocie :3
OdpowiedzUsuńbede wpadać częsciej + obserwuje
zapraszam na mojego bloga ~ http://weraaablog.blogspot.com/
Też lubię siatkówkę. Fajne zdjęcie i życzę powodzenia w blogowaniu. Sama szukam obserwatorów, więc zapraszam do mnie, może coś ci wpadnie w oko :)
OdpowiedzUsuńpowodzenia w blogowaniu, na pewno z dnia na dzień będzie przybywac czytelników..:)
OdpowiedzUsuńobserwuję i liczę na miły rewanż :)
thezuuzaa.blogspot.com
gra w siatke jest super ale rzadko moge grać bo mam za długie paznokcie
OdpowiedzUsuńco powiesz na obs? livka-livs.blogspot.com
życzę powodzenia w blogowaniu :)
OdpowiedzUsuńw wolnej chwili zapraszam do mnie, jeśli spodoba Ci się mój blog zaobserwuj, a odwdzięczę się tym samym :)
http://dreamsstation.blogspot.com/
kocham grać w siatkę
OdpowiedzUsuńja już obserwuje i liczę na to samo
http://believe-in-dreaams.blogspot.com/
Nowa blogerka <3 Życzę ci powodzenia w prowadzeniu bloga! Twój post brzmi zachęcająco, dobry początek :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam do mnie, mile widziana obserwacja i komentarze :) Odwdzięczę się tym samym http://liveeyourstyle.blogspot.com/
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńDziękuję za radę, juz wylaczyłam :)
UsuńJa też dopiero zaczynam przygodę z bloggerem :d początki są ciężkie :d wydajesz się ciekawą osobą :* obserwuje :>
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie :d
liiszyss.blogspot.com
Super się zaczyna :)
OdpowiedzUsuńMój blog~klik :)
Szkoda, że nie ma więcej zdjęć, bo wyszedłby z tego świetny outfit ;D
OdpowiedzUsuńPowodzenia w blogowaniu xx
Co powiesz na wspólną obserwację? Ja już obserwuję! ;)
http://codzia-blog.blogspot.com/
Jak na razie masz ładny wygląd bloga i życzę samych sukcesów :D
OdpowiedzUsuńObserwuję, mam nadzieję, że zrobisz to samo u mnie :D
powerlesss.blogspot.com
Let me say Welcome to the world of fashion bloggers. Nice to meet you Dorothy. I wish you lots of joy and fun and success. Love the studded shorts, it's so pretty. Would you like to follow each other on GFC? Please let me know on my blog so I can follow back. Thank you.
OdpowiedzUsuńxox
Lenya
FashionDreams&Lifestyle
Obserwuję i zapraszam do siebie :)
OdpowiedzUsuńw takim razie życzę powodzenia w pisaniu :*
OdpowiedzUsuń♡ zapraszam do mnie na konkurs z sammydress.com :)
Ciekawie się zaczyna:D powodzenia z blogowaniem;)
OdpowiedzUsuńhopefulness5.blogspot.com
fajnie sie zapowiada bede cześciejwpadać
OdpowiedzUsuńklikniesz w baner sheinside na pasku bocznym ? staram się o współprace http://livka-livs.blogspot.com/